Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Ruhsatlı İlaçlama Firması

Sağlık Bakanlığı onaylı ve ilgili kurumlardan izinlidir. Dünya Sağlık Örgütü (W.H.O) onaylı ve Sağlık Bakanlığı ruhsatlı en üst teknoloji ilaç ve yemler kullanır.
Kapalı alan mücadele yöntemlerinde Mikrokapsül ve/veya Jel formülasyonlu ilaçlar kullanarak, tamamen kokusuz, renksiz ve lekesiz uygulamalara yer vermektedir.
Açık alan mücadele yöntemlerinde Soğuk Sisleyici (ULV) pülvefizatör ile uygulama yapılır.
Bilimsel ve teknolojik gelişmeler sayesinde, Mite (Akar) alanında hızlı, etkili ve kalıcı mücadele yöntemlerine yer vermektedir.
İnsanlara, memeli ve omurgalı canlılara kesinlikle zarar vermeyen ve rahatsız etmeyen ilaçlar kullanır.
Ziraat Mühendisi kontrolünde Eğitimli, bilgili ve konusunda deneyimli bir kadroyu bünyesinde barındırır.
Pratik çalışır, çözüm odaklıdır.
Kaliteden ödün vermez.

Haşereler, yaşamsal alanlarda hızla üreyip, çoğalan, doğaları gereği bünyelerinde bir çok zararlı mikroorganizmayı barındıran, ve insan sağlığını ciddi ölçüde tehdit eden canlılardır. Haşereler, birçok hastalığın temel sebebi ve tetikleyicisi olduklarından özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur. İnsan yaşam kalitesi açısından amatörce ve bilinçsizce yapılan ilaçlamalara değil, bilimsel metodlara dayanan profesyonel ve etkili mücadele yöntemlerine yer verilmelidir. Piyasada satılan etkin olmayan ilaçlar veya bilinçsizce yapılan uygulamalar haşere problemini ortadan kaldırmayacağı gibi, aynı zamanda haşerelerinde ilaçlara olan direncini hızlı bir şekilde arttırmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin