Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Antalya Jel İlaçlama

insanlara zarar verirler. Bizim onları kışkırtıcı ve önlerine attığımız besinler doğal ortamda onları daha çok geliştirir.Haşereler doğada özgürce ve görünmeden insanlara zarar verirler. Bizim onları kışkırtıcı ve önlerine attığımız besinler doğal ortamda onları daha çok geliştirir. Hiçbir şekilde haşere gruplarını öldüremeyiz. Çünkü görünmeyen çeşitleri de vardır. Bunların yanı sıra doğada görülen uçan haşereler sadece %10nudur. Haşere ilaçlamada kullanılan bir yöntemde jel ilaçlama çeşididir. Bu ilaçlama daha çok kendisini belli eden yuvası belli olan böcekler için kullanılır. Çeşitli sıvı ile bu haşere olan yere sıkılarak bunu alan böcekler her gittikleri yerlere taşırlar ve diğerlerinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Birbirine temas ile her haşere birbirini yiyerek ortadan kalkar.Jel ilaçlama hizmetini verirken etrafınızda yiyeceklerinize, evcil hayvanları, bitkileri, insan sağlığına jelin hiçbir zararı olmaz.
Böylelikle evinizin her köşesine rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz uygun araçlarla evinizin her bölgesine jel ilaçlama hizmeti vermektedir. Bunu sadece ev gibi bölgelere değil birçok alanda fayda sağlayabilir. Bahçe, işyeri, sokak, konut vb. yerlere de bu hizmet yapılmaktadır.Hamam böceği, kalorifer böceği, siyah böcek, oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, kakalak böceklerini kesin bir şekilde öldürür. Her ilaçlama çeşidi gibi jel ilaçlama yöntemi de bu böcekler ve bunların gruplarını tamamen ortadan kaldırır.
Diğer firmalar gibi ucuz jel ürünlerin bulunduğu bir firma değildir. İlaçlama firmamız her zaman kaliteyi ve uygun fiyat garantisini bulundurarak hizmet sağlar. Bitmek tükenmez bilmeyen böcek, haşere kemirgenlerin birçok türleri vardır. Jel ilaçlama hizmeti de bu haşere çeşitlerinin bazılarını ortadan kaldırır.Sizde ekibimizin ilaçlama hizmetinden yararlanmak için ilaç firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel eğitimin yanı sıra yeterince kuvvetli ilaçlar ve insan sağlığını koruma amacında ilerlemekteyiz. Yaptıracağınız her yere kalıcı ilaçlama söz konusudur.

Haşere Kontrol ve ilaçlama Hizmetleri  Türkiye’yi arayın

Acil Haşere Böcek Hattı 7/24

Gsm : Zir.Müh 0545.227 33 32
Tel : 0242.227 33 32  Fax : 0242.227 58 32
Email : candemirgroup@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin