Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Apartman Site İlaçlama

Evlerde yaşanan problem daha çok yürüyen haşereler grubuna giren hamamböceği, diğer adıyla kalorifer böceği veya karafatma diye bilinen böcekler, karıncalar, akrep, tahta kurusu, pire, örümcek problemleride yaşanmaktadır. Bu tür istenmeyen canlıların yok edilmesi sağlık açısından önem taşımaktadır. Geldikleri yerlerdeki sağlıksız ortamlardan taşıdıkları, hastalık yapıcı mikroplarla sağlığımızı tehdit ederler.

Evlerinizi ilaçlatma zamanı….
Üzülmeyin, beklenmedik misafirleri olan sadece siz değilsiniz. Doğa canlandı,
Bahar geldi, geliyor… Apartman ilaçlamaları gündeme düştü.
Hava sıcaklıklarının 10 °C ‘lere çıkmasıyla toprak altında hayat canlanmaya başladı. Kıpır, kıpır, kıpır… Yeryüzüne taşınıyorlar, büyüyorlar, beslenecekler, yerleşecekler. Onlar yerleşecek yerleri netleştirmeden size düşen iş.

Ortamda yapılacak kısmi ilaçlama, geçici bir çözümdür. Mutlaka mekanın tamamımı ilaçlatınız.

Kapalı alanlarda kullanılan ilaçlar, kokusuz,renksiz,leke yapmayan LD 50 değeri yüksek,insanları zehirlemeyen ilaçlar olduğu için ortamı terk etmeniz gerekmez. Ayrıca hiçbir ön hazırlık yapmanızda gerekmez. ilaçlama sırasında ve sonra herhangi bir rahatsızlık vermez.Eşyalarınıza ve giysilerinize zarar gelmez, leke yapmaz.
İlaçlama yapılacak alanda, temizlik yapılacaksa; ilaçlamayı temizlik sonrasında talep ediniz.İlaçlama sonrasında mümkünse en az iki gün ıslak temizlik yapmayınız.ıslak temizlik yapılmaması, ilacın kalıcılığını ve etkinliğini artıracaktır.Bu süreçte kuru temizlik yapılması daha uygundur.

Haşere Kontrol ve ilaçlama Hizmetleri  Türkiye’yi arayın

Acil Haşere Böcek Hattı 7/24

Gsm : Zir.Müh 0545.227 33 32
Tel : 0242.227 33 32  Fax : 0242.227 58 32
Email : candemirgroup@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin